Rob Halford zostanie wyróżniony na Loudwire Music Awards!

REKLAMA
Pierwszy raz w historii Loudwire Music Awards uhonoruje frontmana Judas Priest - Roba Halforda.
REKLAMA

Jak wiadomo, na ceremonii, która ma się odbyć 24 października w teatrze Novo w LA, w tym samym czasie zostanie uhonorowanych wielu innych laureatów w różnych kategoriach, m. in. Album i Piosenka Roku. Jak już kiedyś wspominaliśmy, od 15 sierpnia czytelnicy Loudwire będą oddawać głos na swojego faworyta. Wtedy też poznamy oficjalnie wszystkich nominowanych.

REKLAMA

- Wreszcie gwiazdy metalu się zjednoczyły. Jestem podekscytowany uczestnictwem w tegorocznej ceremonii Loudwire Awards - powiedział Halford. -Cieszę się, że będę mógł powitać "diabelskimi rogami" swoich przyjaciół, fanów i inne kapele, wszystkich, którzy pojawią się na Loudwire. To będzie szalona noc, pełna wielkich niespodzianek. Halford otrzyma nagrodę Lifetime Achievement, nazwaną "Lemmy" - na cześć czołowego członka formacji Hawkwind, Motörhead oraz The Head Cat. Co roku nagroda ta zostaje przyznana artyście, który uosabia Lemmy'ego, heavy metal i rock'n'roll jednocześnie.

Uroczystość rozdania nagród obejmuje również występy muzyczne wielu artystów. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży od wczoraj. Jak wiemy do listy artystów, którzy swoją obecnością uświetnią Loudwire Music Awards, będą m. in. Body Count , Halestorm , Starset i Power Trip.

- Body Count są podekscytowani możliwością uczestniczenia w tym niezwykłym wydarzeniu. Loudwire zawsze nas wspierało i nie możemy się już doczekać aby rozpocząć pokaz - powiedział Ice -T. - Zbliżamy się do premiery "Novo", mamy specjalne niespodzianki w rękawie, więc jeśli nie chcesz tego przegapić... Po prostu to zróbmy!

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory