Powstanie komiks o Nikkim Sixxie

REKLAMA
Jeszcze w tym roku do sklepów ma trafić komiks wydany na podstawie książki "The Heroin Diaries: A Year in the Life of Shattered Rock Star" byłego członka rockowej grupy Mötley Crüe.
REKLAMA

W 2007 roku powstała autobiografia Nikkiego Sixxa, której współautorem jest Ian Gittins. W książce znajduje się wiele czarno-białych zdjęć, przypadkowych myśli i kompozycji Sixxa. Okładką zajął się Paul Brown.

REKLAMA

Radio ABC News informuje, że komiks będzie jedną z kilku rzeczy zaplanowanych aby uczcić 10-lecie "Heroin Diaries" . W planach jest również nowe wydanie książki oraz adekwatnej do niej ścieżki dźwiękowej.

Sixx w oświadczeniu stwierdził, że współpraca z magazynem "Heavy Metal" będzie idealnym rozwiązaniem, gdyż jest to czasopismo zajmujące się od wielu lat komiksami science-fiction i fantasy.

- Kiedy powstała idea o powieści graficznej opartej na książce, z kim najlepiej działać, jak nie z "Heavy Metal"? Dorastałem czytając ten magazyn - powiedział Sixx. - To naprawdę pasjonujący projekt. Byłem głęboko zaangażowany w każdy krok - od fabuły do wyglądu. To coś wspaniałego dla fanów The Heroin Diaries, tych starych i nowych. Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z tej powieści.

- Od czasu wydania "Too Fast for Love" byłem największym fanem Mötley Crüe i nie mam nic poza największym szacunkiem do Nikkiego i jego piosenek - dodał Jeff Krelitz z "Heavy Metalu" . - Dla nas współpraca z nim to szansa na przedstawienie go nowej widowni. W potężny sposób spełniamy marzenia.

REKLAMA

Szczegóły dotyczące komiksu "Heroin Diaries" , m. in. autorów czy daty wydania, nie zostały jeszcze ogłoszone ale 23 lipca na spotkaniu Comic-Con w San Diego, czyli jednym z największych i najważniejszych konwentów miłośników komiksów, filmu i fantastyki na świecie, możliwe że zostanie uchylony rąbek tajemnicy.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory