Alice Cooper i "Paranormal" [zobacz zwiastun]

Alice Cooper zaprezentował zapowiedź nadchodzącego albumu, "Paranormal".

Longplay ujrzy światło dzienne 28 lipca. W nagraniu materiału gościnny udział wzięli: Larry Mullen Jr. (U2), Billy Gibbons z ZZ Top i Roger Glover z Deep Purple. Brzmienie płycie nadał Bob Ezrin i to on jest odpowiedzialny za to, że pojawił się na niej Larry Mullen Jr.

- Siedziałem z Bobem, a on nagle zapytał mnie: "Co myślisz o tym, aby Larry Mullen zagrał na bębnach?" - opowiada Alice Cooper. Przyznał też, że Irlandczyk zaskoczył go w studiu. - Powiedział, że chce zobaczyć teksty. Zapytałem: "Naprawdę?". Powiedział: "Tak. Bo ja nie gram do basu, tylko do tekstów".

Na bonusowym CD znajdą się dwa nowe utwory napisane i nagrane z członkami oryginalnego składu Alice'a Coopera: Dennisem Dunaway'em, Nealem Smithem i Michaelem Bruce'em, a także sześć starannie wybranych utworów koncertowych, takich jak "No More Mr. Nice Guy", "Billion Dollar Babies" i "School's Out". Materiał live został nagrany w Columbus (Ohio) w 2016 wspólnie z obecnymi muzykami z zespołu Alice'a Coopera.

Album ukaże się jako 2CD, podwójny winyl oraz limitowany box. W ramach zachęty rockman zaprezentował klip z fragmentami wszystkich utworów z "Paranormal".

 

Oto tracklista: 1. Paranormal 2. Dead Flies 3. Fireball 4. Paranoiac Personality 5. Fallen In Love 6. Dynamite Road 7. Private Public Breakdown 8. Holy Water 9. Rats 10. The Sound Of A

Bonus CD

Studio recordings with the Original Alice Cooper Band 1. Genuine American Girl 2. You And All Of Your Friends

Live in Columbus with the current Alice Cooper band 3. No More Mr. Nice Guy 4. Under My Wheels 5. Billion Dollar Babies 6. Feed My Frankenstein 7. Only Woman Bleed 8. School's Out

SŁUCHAJ ROCK RADIA