Wokalista Iron Maiden wyda autobiografię!

REKLAMA
Bruce Dickinson pracował nad autobiografią od 2015 roku. W październiku ukaże się ona nakładem Harper Collins.
REKLAMA

Książka ma nosić tytuł "What Does This Button Do?". Muzyk opisał w niej swoje życie nie tylko od strony działalności w Iron Maiden, ale i wspominał o wielu swoich zainteresowaniach, m. in. pilotowaniu odrzutowców, czy szermierce.

REKLAMA

Teraz, po raz pierwszy, Bruce opowiada swoją historię własnymi słowami. W "What Does This Button Do?" Bruce (znany z tego, że nie udziela wywiadów na tematy osobiste) dzieli się najbardziej fascynującymi wspomnieniami, w tym o trzydziestoletniej działalności w Iron Maiden, ze swoich początków, czasów jego dzieciństwa w ekscentrycznym brytyjskim systemie szkolnictwa, czy kariery solowej. Opowiada, jak spełnił marzenie o pilotowaniu odrzutowców i jak pokonał nowotwór języka. Bruce Dickinson jest nie tylko frontmanem jednego z największych zespołów na świecie. Jest również ikoną rocka, prawdziwym człowiekiem renesansu, człowiekiem legendą. - czytamy w oficjalnym opisie autobiografii.

Artysta pisał książkę ręcznie. Zapisał w ten sposób łącznie aż siedem notebooków. Autobiografia w oryginale będzie liczyła 448 stron.

"What Does This Button Do?" ukaże się 19 października.

Rękopisy Bruce'a DickinsonaRękopisy Bruce'a Dickinsona https://www.facebook.com/ironmaiden/ https://www.facebook.com/ironmaiden/

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory