Posłuchaj nowej piosenki Ringo Starra!

Nowa płyta Ringo Starra "Give More Love" nie jest jeszcze dostępna w sklepach ale fani nie muszą już czekać na próbkę sił muzyka. Niedawno do sieci trafił kawałek "We're on the Road Again", na którym znajdują się takie ikony jak Paul McCartney, Joe Walsh z the Eagles, Edgar Winter i współtwórca piosenki - Steve Lukather z zespołu Toto.

Już na początku tego roku mieliśmy przesłanki do tego żeby łączyć ze sobą Starra, Paula McCartney'a, Joea Walsha, Edgara Wintera i innych. Były członek zespołu the Beatles chętnie dzielił się na Facebooku zdjęciami ze swojego studia nagraniowego, na których możemy zobaczyć go w towarzystwie wymienionych muzyków.

Ringo Starr z gośćmiRingo Starr z gośćmi www.facebook.com/ringostarrmusic www.facebook.com/ringostarrmusic

Można powiedzieć, że całość tej piosenki jest dosyć zaskakująca. Znajduje się w niej Lukather ze swoim warczącym riffem, McCartney z punkowym stylem gitarowym. Dodatkowo wszyscy goście Ringo Starra budują dynamiczny podkład wokalny.

Jak już wspominaliśmy "We're On the Road Again" zapowiada album "Give More Love" , który Starr wyda 15 września. W realizacji materiału Anglika wspiera bardzo wiele znakomitych muzyków. Do przywołanych wcześniej możemy dodać także m.in. Petera Framptona i Benmonta Tencha.

Już w październiku i listopadzie zapowiedziana jest trasa koncertowa All-Starr Band, gdzie fani będą mogli usłyszeć nową płytę Starra. Pokazy rozpoczną się w Planet Hollywood Resort and Casino w Las Vegas.

- Dobrze się bawię z widzami (...) - powiedział Starr dla magazynu Billboard. - Oni wiedzą, że ich kocham a ja wiem, że oni mnie kochają. Jestem dumny z muzyki, którą jako the Beatles stworzyliśmy. Nadal robię co w mojej mocy [podczas koncertów] dla "Give More Love", tak jak robiłem to w "Sgt. Pepper". Przechodzę przez dzisiaj i zobaczę co przyniesie jutro.

We're On The Road Again (Audio Only) by Ringo Starr on VEVO .

Oto tracklista: 1. We're on the Road Again 2. Laughable 3. Show Me the Way 4. Speed of Sound 5. Standing Still 6. King of the Kingdom 7. Electricity 8. So Wrong for So Long 9. Shake It Up 10. Give More Love

Bonusy: 11. Back Off Boogaloo (Re-do) 12. Don't Pass Me Buy (Re-do) 13. You Can't Fight Lighting (Re-do) 14. Photograph

SŁUCHAJ ROCK RADIA