The Rolling Stones wyda nowszą wersję albumu!

REKLAMA
Niebawem minie 50 lat od wydania "Their Satanic Majesties Request". Z tej okazji zespół nagra odświeżoną wersję albumu.
REKLAMA

Powstawaniu płyty przed laty towarzyszyło wiele wydarzeń, które zaważyły na jej jakości. Muzycy wtenczas dużo eksperymentowali z narkotykami. Często zjawiali się na nagraniach w niepełnym składzie. Ich producent, Andrew Loog Oldham, nie był pocieszony tym faktem. Ostatecznie zrezygnował ze współpracy z zespołem. Grupa postanowiła jednak wydać album na własną rękę. Po latach artyści przyznali, że nie była to właściwa decyzja.

REKLAMA

Pomimo to "Their Satanic Majesties Request" spotkała się z pozytywnym przyjęciem przez fanów. Niestety recenzenci nie podzielali ich opinii i oceniali płytę negatywnie. Niemniej jednak był to bardzo ważny krążek w historii The Rolling Stones, o czym pisał Rob Bowman:

"Their Satanic Majesties Request" należy uznać za ważny krok w przemianie zespołu The Rolling Stones z grupy inspirowanej R&B na twórców nowoczesnego rocka lat 70-tych.

Wypowiedź możemy znaleźć w 20 stronicowej książeczce dołączonej do nowej wersji albumu. Będzie on dostępny niebawem na Amazonie i Universal.

Oryginalna płyta została wydana 22 września 1967 roku. Oto jedno z nagrań, które zostały nakręcone na jej potrzeby. Nie zostało ono nigdy wcześniej wykorzystane.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory