Polscy fani KoRna rzucają wyzwanie zespołowi.

REKLAMA
Fani nagrali teledysk do outtake'a zespołu- "Layla". Chcą w ten sposób namówić grupę do zagrania piosenki na koncercie (15 sierpnia w Dolinie Charlotty).
REKLAMA

Utwór "Layla" miał pojawić się na debiutanckim albumie KoRna. Tak się jednak nie stało, a kawałek został mało znanym outtake'iem. Fani z Polski chcą to zmienić. Nagrali wideo, na którym wykonują piosenkę, bawiąc się przy tym.

REKLAMA

"Dlaczego właśnie ten kawałek? Ponieważ jest świetnie zbudowany, ma groove i melodie, ma moc i klimat, od wielu wielu lat nie był grany przez zespół na żywo (tym bardziej w Polsce). Byłby to cudowny rarytas, gdyby Korniszony zagrali go specjalnie dla nas polskich fanów :)" - wyjaśniają na wydarzeniu poświęconym akcji (Facebook).

Organizatorzy "Polish fans for KoRn vs KoRn for Polish fans" chcą, aby film dotarł do zespołu. Mają nadzieję, że KoRn podejmie wyzwanie i zagra piosenkę podczas występu w Polsce.

"Organizujemy akcję z miłości do zespołu Korn. Chcemy dotrzeć z nią jak najdalej, a przede wszystkim do samego zespołu, o to głównie nam chodzi. Żeby zespół zagrał utwór "Layla" na koncercie w Dolinie Charlotty." - powiedziała Kamila Kilian, koordynatorka akcji.

Na odpowiedź zespołu musimy poczekać do 15 sierpnia.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory