Do sieci trafią archiwa Neila Younga!

REKLAMA
Ostatnio Neil Young zapowiedział premierę nowej płyty, która ma składać się z zaginionych materiałów z 1976 roku. Teraz muzyk postanowił udostępnić w sieci całe swoje archiwa.
REKLAMA

- Każdy singel, nagrany numer czy album, który wyprodukowałem będzie tam obecny - pisze muzyk w komunikacie prasowym. - Zawsze będzie to aktualne. Będzie można przeglądać muzykę, którą stworzyłem między obecnym dniem a 1963 roku, kiedy nagrywałem w Kanadzie pierwszy singel.

REKLAMA

Przypomnijmy, że 8 września ukaże się album "Hitchhiker" z 1976 roku. Płytę wypełnią solowe, akustyczne numery z jednodniowej sesji w Malibu. Część z nich mogliśmy już słuchać na albumach "Comes a Time" i "Rust Never Sleeps". Na płycie znajdą się także niepublikowane dotąd kawałki, takie jak "Hawaii" i "Give Me Strength". Nad brzmieniem całości czuwał David Briggs.

Oto tracklista albumu "Hitchhiker" :

1. "Pocahontas" 2. "Powderfinger" 3. "Captain Kennedy" 4. "Hawaii" 5. "Give Me Strength" 6. "Ride My Llama" 7. "Hitchhiker" 8. "Campaigner" 9. "Human Highway" 10. "The Old Country Waltz"

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory