Bruce Springsteen zadebiutuje na Broadwayu!

REKLAMA
Jesienią na Broadwayu odbędzie się seria niecodziennych koncertów w wykonaniu Bruce'a Springsteena. Całość występów została nazwana "Springsteen on Broadway".
REKLAMA

Występy zostały zaplanowane na październik i listopad w Walter Kerr Theatre.

REKLAMA

- Chciałem zrobić koncerty, które byłyby jak najbardziej osobiste i kameralne jak to możliwe - wyjaśnia Boss. - Wybrałem Broadway z uwagi na piękne, stare sale teatralne, które wydawały się idealnym miejscem na ten projekt. Może z dwoma wyjątkami, Walter Kerr Theatre, w którym mieści się 960 osób na widowni, to najmniejsza sala, w jakiej występowałem w ciągu 40 ostatnich lat. Te koncerty to tylko ja - gitara, fortepian, słowa i muzyka. Część show będzie mówiona, część śpiewana. To nie ma być wieczór rozrywki, lecz coś bardziej wartościowego.

Początek sprzedaży biletów zaplanowana jest na 30 sierpnia. Należy pamiętać, że fani już wcześniej muszą zapoznać się z systemem, który ma na celu walkę z botami. Rejestracja rozpoczęła się wczoraj i potrwa do 27 sierpnia. Pozytywnie zweryfikowani użytkownicy zostaną o tym powiadomieni 29 sierpnia.

Więcej potrzebnych informacji znajduje się na oficjalnej stronie muzyka.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory