"Hysteria" Def Leppard już w sprzedaży!

REKLAMA
W tym roku przypada 40 rocznica założenia zespołu Def Leppard. Dodatkowo 3 sierpnia muzycy obchodzili 30 jubileusz ich czwartego albumu - "Hysteria".
REKLAMA

Płyta spotkała się z bardzo dużym entuzjazmem i szybko sprzedano 25-milionowy nakład, w tym ponad 12 milionów w Stanach Zjednoczonych. "Hysteria" została wznowiona 4 sierpnia. Zawiera przebudowaną wersję oryginalnego albumu - składa się z 1-CD wersji "Vanilla" , wersji 3-CD Deluxe, 2-PR ustawione na czarnym winylu, 2-LP "Direct to Consumer" w wersji na limitowanym kolorowym winylu, 5-CD / DVD-2 Super Deluxe Edition. Zawiera także mnóstwo dodatkowych rzadkich utworów, w tym stron B-singli oraz 4 książki.

REKLAMA

Gitarzysta Phil Collen niedawno został zapytany, przez stację radiową KLOS, czy Def Leppard uczci 30 rocznicę "Hysterii" podczas trasy koncertowej. - Tak, wiem że w następnym roku będziemy w trasie (...) Mamy kilka propozycji żeby zagrać cały album. Więc tak, zrobimy to!

Natomiast niedawno, piosenkarz Joe Elliott powiedział magazynowi Forbes - Posiadanie albumu podobnego do Hysteria przypomina tatuaż - podejmujesz decyzję. Od tego czasu żyliśmy tym albumem prawie każdego dnia. (...) Na szczęście pozostaje jedno - to świetna sprawa, że nie jest to jedna z tych płyt, które sprzedały się naprawdę dobrze, a potem wypadły z planety. Pozostała przy życiu .

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory