Reedycja "Master od Puppets" Metalliki.

REKLAMA
Metallica w zeszłym roku wydała reedycję swoich pierwszych dwóch albumów. Przyszła pora na kolejny - "Master of Puppets"!
REKLAMA

Trzeci album Metalliki jest uważany za przełomowy w historii zespołu. Dzięki niemu grupa zaczęła zdobywać sławę nie tylko poprzez granie na koncertach, ale i ukazujące się płyty. Krążek "Master od Puppets" zajął 29 miejsce na Krajowej Liście Przebojów USA. W czasie promocji albumu, Metallica miała okazję wystąpić jako support Ozzy'ego Osbourne'a.

REKLAMA

Podobnie jak w przypadku "Kill 'Em All" (1983 r.) i "Ride the Lightning" (1984 r.), "Master od Puppets" ukaże się w wersji deluxe. Niewykluczone, że (tak jak wcześniejsze) będzie wydana w zestawie pudełkowym.

Lars Ulrich (perkusja) w rozmowie z Voir wspomniał, kiedy możemy spodziewać się nowszej wersji krążka:

Postaramy się wydać [płytę] jeszcze przed końcem tego roku. Pracujemy nad tym. Jest wiele rzeczy związanych z "Master od Puppets". To ogromny projekt. Spędziliśmy wiele czasu, z Hardwired na "Self Destruct". Ale "Master of Puppets" jest oczywiście następny [z kolei]. Mamy nadzieję, że ukaże się pod koniec tego roku. Jeśli nie, to wkrótce potem.

Album Metalliki wyda wytwórnia Blackened Recordings, której zespół jest właścicielem.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory