Trasa koncertowa Queen + Adam Lambert.

REKLAMA
Queen zakończył amerykańską część trasy koncertowej. W listopadzie zespół kontynuuje ją, grając w Europie. Jakie są dotychczasowe opinie o tournee?
REKLAMA

Większość osób jest zachwycona występami grupy. Każdy kolejny koncert (w ramach trasy) nazywany był "niesamowitym" i, w przekonaniu fanów, każdy miał być "historycznym wydarzeniem" . Ich zdanie podzielają zarówno media, jak i krytycy.

REKLAMA

"To był naprawdę niesamowity występ" - napisał Dave Lifton (Ultimate Classic Rock) po koncercie zespołu w Cleveland. - "Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, by być w pobliżu miasta, w którym zagra Queen (w ramach tej trasy), powinieneś koniecznie iść na ich koncert!" - dodał.

Jednak w tym samym czasie w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy kierowanych pod adresem Adama Lamberta. Fanom nie podoba się, że zastępuje on na scenie Freddiego Mercury'ego. Zarzucają mu naśladownictwo legendarnego wokalisty. Podkreślają, że "To nie jest prawdziwy Freddie!" .

Podobne komentarze pojawiały się w sieci już na początku współpracy Lamberta z Queenem. Obecnie przybrały jednak na sile. Pomimo to, artysta nie zamierza odchodzić z grupy.

Już niebawem sami będziemy mogli przekonać się, jakie rezultaty przyniosła współpraca muzyków. Zespół jesienią zacznie koncertować w Europie, tym samym wznawiając trasę koncertową. Grupa zagra 6 listopada w Łodzi.

REKLAMA

A oto fragmenty inauguracyjnego koncertu Queen w Phoenix (23 czerwca).

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory