Tajemnicze wideo Roberta Planta

REKLAMA
Ostatnio Robert Plant na swoich social mediach opublikował 28-sekundowe wideo, które wywołało niemałe zamieszanie wśród fanów rockmana.
REKLAMA

Film przedstawia napis: "A Way With Words..." i zdaje się być aktualnie najważniejszą rzeczą związaną z frontmanem Led Zeppelin. Zaczęto nawet odtwarzać jego wideo sprzed kilku miesięcy, które głosiło: "Any Time Now" . Fani są bardzo zainteresowani całą sytuacją i starają się doszukać sensu i więzi pomiędzy tymi dwoma filmami.

REKLAMA

"Czy to oznacza wznowienie działalności Led Zeppelin?" - to pytanie pada najczęściej, ponieważ fani mają nadzieję, że ich ukochany zespół na nowo zacznie tworzyć. Przypomnijmy, że w 1980 roku grupa zakończyła swoją działalność, po tym jak 25 września zmarł perkusista, John Bonham. Formację rozwiązano 4 grudnia 1980 roku, a w oficjalnym oświadczeniu członkowie podali: "Chcielibyśmy ogłosić, że strata naszego drogiego przyjaciela wraz z poczuciem wspólnoty, które było między nami, skłoniła nas do podjęcia decyzji, aby nie kontynuować dalszej działalności w dotychczasowej formie" .

Od czasu rozwiązania zespołu członkowie połączyli siły trzy razy. W 1985 na czas Live Aid, czyli dwóch równolegle trwających koncertów zorganizowanych na rzecz głodujących w Etiopii. Następnie trzy lata później podczas koncertu (trwającego łącznie około 13 godzin) na 40 rocznicę utworzenia Atlantic Records . Oraz w 2007 roku podczas Celebration Day nagranego na londyńskiej O2 Arenie. Cała sytuacja mogłaby napełniać optymizmem, gdyby nie to, że Plant niedawno zrezygnował z 14 milionów dolarów odmawiając występu z byłymi kolegami, Jimmy'm Pagem i Johnem Paulem Jonesem, w czasie festiwalu Desert Trip .

Co ma oznaczać to nagranie? Czy ma jakikolwiek związek z Led Zeppelin? Myślę, że aby się o tym przekonać musimy cierpliwie poczekać na kolejne kroki Roberta Planta.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory