Aerosmith pograją jeszcze 5 lat!

Niedawno gitarzysta Aerosmith - Brad Withford, wyjawił że grupa nagrywa kolejny utwór.

Pod koniec 2000 roku w mediach zaczęły pojawiać się pogłoski o emeryturze zespołu Aerosmith. A jednak! Minęło 17 lat, grupa nadal koncertuje i nie zamierza przestać przez najbliższe 5 lat!

Według Withforda, który udzielił wywiadu dla argentyńskiego magazynu Billboard , zespół najprawdopodobniej wyda kilka singli: - Zaczęliśmy nagrywać nową piosenkę. Jest prawdziwie rock'n'rollowa! Dzisiaj nie trzeba nagrywać całych płyt. Może więc wydamy utwór, dwa albo trzy.

Na pytanie dotyczące zmian w muzyce jakie nastały odkąd zespół zaczął swą działalność, odpowiada: - Trudno się przyzwyczaić. Muzyka zmieniła się bardzo odkąd zaczęliśmy grać. Trzeba robić różne rzeczy inaczej. Możemy wydać jedną piosenkę i udostępnić ją w Internecie. Jest to inny świat w branży muzycznej.

Brad postanowił również powiedzieć trochę o nowej piosence, którą Aerosmith nagrywało w Londynie: - To kompozycja Joe Perry'ego. Zrobiliśmy to bardzo w starym stylu, tak jak nagrywaliśmy kawałki, kiedy zaczynaliśmy.

Dla fanów Aerosmith na pewno bardzo dobrą wiadomością jest odpowiedź na pytanie o zdrowie Aerosmith: - Jak szczęście dopisze, nasza pożegnalna trasa potrwa jeszcze z 5 lat. Będziemy grać, aż już nie damy rady grać dłużej!

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA