Sprawdź, kto wcieli się w członków Queen!

REKLAMA
25 grudnia 2018 roku odbędzie się światowa premiera biograficznego filmu o zespole Queen- "Bohemian Rhapsody". Twórcy skupili się na historii wokalisty. Obraz ma przedstawiać jego drogę od mało znanego piosenkarza do jednego z najpopularniejszych muzyków w historii.
REKLAMA

Początkowo film miał nosić tytuł "Untitled Freddie Mercury Biopic" , jednak ostatecznie zdecydowano się na lepiej brzmiące "Bohemian Rhapsody" , odwołujące się do jednej z bardziej popularnych piosenek Queen. Według zespołu kawałek ten opowiada o młodym mężczyźnie, który przypadkiem zabija człowieka. Na krótko przed egzekucją wzywa imię Allaha, który z pomocą aniołów ma odzyskać duszę młodzieńca zaprzedaną diabłu.

REKLAMA

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że w rolę Freddiego Mercury'ego wcieli się Rami Malek ("Mr. Robot" ). Ostatnio podano pozostałą trójkę aktorów - Gwilym Lee odegra gitarzystę Briana May'a, Ben Hardy ("X:Men: Apocalypse") zostanie perkusistą Rogerem Taylorem, natomiast Joe Mazello wcieli się w basistę Johnego Dacona.

Początkowo Mercury'ego miał zagrać Sacha Baron Cohen (znany z filmów "Bruno" i "Borat" ), jednak opuścił projekt w 2013 roku. Rzekomym powodem odejścia był fakt, że zespół chciał aby śmierć Freddiego była pokazana w połowie filmu. Innego zdania jest gitarzysta - Brian May - Sacha stał się dupkiem - powiedział w wywiadzie dla Daily Mail . - Spędziliśmy z nim miłe chwile ale on odszedł i powiedział nieprawdę o tym, co się stało.

Reżyserem został Bryan Singer, natomiast dystrybucją zajmie się Imperial - Cinepix. Za muzykę odpowiedzialny będzie sam zespół. Zdjęcia do filmu rozpoczną się już wkrótce.

Na oficjalne stronie zespołu Queen została podana krótka charakterystyka bohaterów "Bohemian Rhapsody" .

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory