"Tattoo You" The Rolling Stones ma już 36 lat!

REKLAMA
36 lat temu, czyli 24 sierpnia 1981 roku został wydany album "Tattoo You". Był to dwudziesty pierwszy w Wielkiej Brytanii i dwudziesty szósty w Ameryce krążek grupy The Rolling Stones!
REKLAMA

Przez 9 tygodni płyta "Tattoo You" była numerem 1 na amerykańskiej liście przebojów - jest to najlepszy wynik, biorąc pod uwagę wszystkie albumy The Rolling Stones.

REKLAMA

W 2003 roku album został sklasyfikowany na 211. miejscu listy 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone .

Ciekawym akcentem wydania albumu na płycie winylowej jest to, że zawiera dwie strony -na jednej są utwory takie jak "Start Me Up" i "Little T & A", natomiast druga jest bardziej stonowana, zawiera ballady i delikatniejsze numery, np. "Heaven" i " Tops " . Wszystko zostało stworzone z myślą o fanach, tak aby słuchacz mógł wybrać stronę, której chce posłuchać, zgodnie ze swoim nastrojem.

Lista utworów znajdujących się na płycie: "Start Me Up" "Hang Fire" "Slave" "Little T&A" "Black Limousine" (Mick Jagger/Keith Richards/Ron Wood) "Neighbours" "Worried About You" "Tops" "Heaven" "No Use in Crying" (Mick Jagger/Keith Richards/Ron Wood) "Waiting on a Friend"

Poniżej możecie zobaczyć główny singiel "Tattoo You" - "Start Me Up" :

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory