Zobacz buty od Phila Collena!

REKLAMA
Gitarzysta Phil Collen we współpracy z Six Hundred Four w Vancouver postanowił stworzyć autorską partię butów, zobacz gdzie można je kupić!
REKLAMA

Electric Splatter zostały specjalnie oznaczone przez muzyka za pomocą japońskich znaków, dodatkowo każda para jest indywidualnie numerowana. Buty są wykonane ze skóry. W zestawie zawierają woskowane sznurowadła - białe i czarne. Koszt pary to około 2270 złotych.

REKLAMA

Czemu Phil Collen wykonał tylko 30 par butów i dlaczego akurat w tym momencie? Jest to pewnego rodzaju prezent dla fanów z okazji 30-lecia jego słynnej gitary - Jackson PC1 Splatter . Dodatkowym argumentem jest niedawne 30-lecie istnienia pierwszego albumu Def Leppard!

Cały pomysł zrodził się w głowie Collena, kiedy wraz z żoną wszedł do Six Hundred Four Sneaker Gallery. To tam pojawiła się ich miłość do tej marki. Kiedy poznali właściciela Jamesa Leppa, idea stworzenia niestandardowych butów zaczęła się zmieniać w rzeczywistość. Już następnego dnia gitarzysta Def Leppard pomalował dwie pierwsze pary - zarezerwowane dla niego i jego żony Helen. 19 lipca Phil wrócił do Vancouver i stworzył 30 limitowanych par.

- Nigdy bym nie pomyślał, że w zaledwie 24 godziny po odwiedzeniu sklepu Six Hundred Four w Vancouver, będę rozpryskiwał farbę na naprawdę fajnych sneakerach - powiedział Colen. - Def Leppard grali w Vancouver na Rogers Arena i to był istotny czas. Stworzenie dzieła na parze sneakerów była wybuchową i ekscytującą kombinacją.

- Mamy jedną ważną zasadę w Six Hundred Four: buty mogą być tylko butami albo mogą być sztuką ukazującą kawałek historii. Podziękowania dla Phila, jestem pewien, że sprawdziliśmy tyle pudełek ile tylko było możliwe w czasie tego projektu - dodał Lepp (właściciel SHF). - Nie mogę być szczęśliwszy z tego co zrobiliśmy.

REKLAMA

Mimo że buty w oficjalnej sprzedaży na stronie Six Hundred Four będą dostępne od 28 sierpnia, to już w przedsprzedaży zostały sprzedane 24 pary!

Poniżej prezentujemy wideo reklamujące Electric Splatter :

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory