Co Jonathan Davis [KoRn] sądzi o Die Antwoord?

REKLAMA
Wokalista KoRna wypowiedział się podczas wywiadu dla MusicExpress na temat twórczości kilku znanych artystów. Skomentował m. in. muzykę Die Antwoord.
REKLAMA

Jonathan w czasie rozmowy usłyszał fragmenty piosenek kilku artystów. Miał za zadanie wyrazić opinię o zespole i utworze.

REKLAMA

Pierwszym kawałkiem, którego wysłuchał Davis, był "Karate" grupy Babymetal. Co muzyk sądzi o tym zespole?

Uwielbiam Babymetal! To jest złe pod każdym względem. Bawią mnie jak diabli. Ten azjatycki pop zmieszany z metalem... Ich taniec... Jak kogoś to może nie bawić? Nawet nie chodzi o muzykę, dziewczyny, a po prostu o całość. Kiedy pierwszy raz je usłyszałem, pomyślałem, że są niesamowite. Lubię rzeczy, które działają na przekór wszystkim. Ludzie je kochają, albo ich nienawidzą.

Artysta usłyszał również fragment "Banana Brain" zespołu Die Antwoord. Jak się okazało, ich twórczość przypadła mu do gustu:

Czy to Die Antwoord? Kocham ich. Kiedy usłyszałem tych dwoje szalonych dzieciaków z Południowej Afryki, od razu zostałem ich fanem. Uważam, że są niesamowici. Mają nawet swój ruch - Zef. Ninja jest raperem, a Yolandi śpiewa. Jest jeszcze z nimi DJ Hi-Tek. Gejowski DJ [śmiech]. Piosenka ze słowami: "DJ Hi-Tek will fuck you in the ass" to najbardziej wspaniała rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem.

REKLAMA

Jacy artyści zostali jeszcze poddani krytyce Jonathana Davisa? Zobaczcie sami.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory