Brian Johnson znów na scenie! [WIDEO]

Prawie półtora roku po tym, jak Brian Johnson opuścił AC/DC, muzyk powraca na scenę! Tym razem wykonał "Back in Black" razem z zespołem Muse podczas Festiwalu Reading.

Były wokalista AC/DC pomógł zespołowi Muse w piosence zamykającej tegoroczną edycję jednego z najpopularniejszych festiwali rockowych. Muzycy mieli symbolicznie zagrać piosenkę z pierwszego albumu AC/DC, w którym uczestniczył Johnson.

Na filmie widać jak tłum szaleje do piosenki "Back in Black" oraz śpiewa razem z Johnsonem. Gdy piosenka dobiegła końce muzyk powiedział - To dla mnie dużo znaczy, dziękuję bardzo, dzięki chłopcy!

Po wszystkim uradowany muzyk zrobił "niedźwiedzi uścisk" razem z wokalistą Muse - Mattem Bellamy.

 

Wczorajszy występ to drugi powrót na scenę Briana Johnsona. Muzyk w lutym 2016 roku musiał odejść z zespołu ze względu na duże problemy ze słuchem. Obecnie wokalista spotyka się z wieloma lekarzami, którzy mogliby za pomocą dobrego aparatu słuchowego, przywrócić mu możliwość powrotu na scenę na pełen etat.

Reading to coroczny festiwal odbywający się w Anglii od 1955 roku. Imprezy trwają 3 dni - piątek, sobota, niedziela i mieszczą się w Little John's Farm na Richfield Avenue w centrum Reading. Jest to najstarszy muzyczny festiwal gościł takich artystów jak m.in. The Rolling Stones, Pink Floyd, Deep Purple, The Who, Iron Maiden, The Police, Status Quo, a także Metallica, Guns n'Roses oraz wielu innych.

SŁUCHAJ ROCK RADIA