[Metallica] Reedycja "Master of Puppets" już w listopadzie!

Reedycja trzeciego albumu Metalliki ukaże się już tej jesieni. Zespół zdradził szczegóły dotyczące albumu.

Grupa ogłosiła wczoraj, że "Master of Puppets" trafi do sprzedaży 10 listopada. Album dostępny będzie w 3 wersjach.

Pierwszą jest opcja podstawowa, zawierająca reedycję płyty jako CD lub winyl.

Pojawią się również wersje rozszerzone, m. in. trzypłytowa, która poza "Master od Puppets", będzie zawierała surowe miksy, riffy, dema, nagrania z koncertów i wywiady.

Trzecią wersją jest wydanie pudełkowe deluxe. Znajdziemy w nim reedytowany krążek w postaci płyty CD oraz winylowej, podwójne LP z zarejestrowanym koncertem w Aragon Ballroom w Chicago i 3 krążki zawierające wcześniej wspomniane surowe miksy, riffy, nieznane dotychczas dema oraz nagrania z wyjazdów zespołu. Do zestawu dołączona będzie także 108-stronicowa książka z niepublikowanymi dotąd zdjęciami i wspomnieniami zespołu z okresu nagrywania "Master of Puppets". W kolekcji znajdzie się też broszura licząca 28 stron. Łącznie wydanie obejmie 10 płyt CD, 3 winylowe, 2 DVD, kasetę magnetofonową, na której uwieczniony został koncert zespołu z Cliffem Burtonem (Sztokholm, 26 września 1986 r.) oraz litografie.

Zespół opublikował wczoraj nagranie, na którym James Hetfield rozpakowuje wersję deluxe reedycji "Master of Puppets". Obejrzeć je możecie poniżej.

 

Dokładna lista utworów dostępna jest na

stronie Metalliki.

SŁUCHAJ ROCK RADIA