Springsteen na Brodway'u. Premiera coraz bliżej!

REKLAMA
Jak informowaliśmy kilka tygodni wcześniej, już wkrótce Bruce Springsteen zadebiutuje na Brodway'u. Wczoraj rozpoczęła się sprzedaż biletów i do tego czasu wyprzedała się większość dostępnych miejsc.
REKLAMA

Przypomnijmy, że występy rozpoczną się 12 października, a muzyk będzie koncertował aż do 7 lutego. Wczoraj rozpoczęła się sprzedaż biletów i do tego czasu wyprzedała się większość dostępnych miejsc. Jednak, dodatkowe bilety na "Springsteen on Broadway" zostaną wprowadzone do sprzedaży 7 września, wyłącznie przez Ticketmaster Verified Fan. Ta wyjątkowa technologia dla fanów wyrównuje pole do walki z botami i pozwoli aby bilety otrzymali prawdziwi fani, a nie osoby które planują sprzedać wejściówki.

REKLAMA

Pokazy odbędą się w Walter Kerr Theatre. Springsteen chciał aby te koncerty były bardzo kameralne i osobiste. - Wybrałem Broadway z uwagi na piękne, stare sale teatralne, które wydawały się idealnym miejscem na ten projekt. (...) Walter Kerr Theatre, w którym mieści się 960 osób na widowni, to najmniejsza sala, w jakiej występowałem w ciągu 40 ostatnich lat.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory