Co Slash robił na planie "Deadpoola 2"?

Slash, popularny rockowy gitarzysta, pojawił się niespodziewanie na planie filmu "Deadpool 2".

Wspólne zdjęcie z muzykiem Guns N' Roses zamieścił na Instagramie Josh Brolin, który w nadchodzącym obrazie portretuje Cable'a.

Na razie nie wiadomo, czy Slash złożył towarzyską wizytę na planie, czy też może pojawi się gościnnie w nowej odsłonie przygód Deadpoola. Gitarzysta dotąd związany był z przemysłem filmowym jako producent horrorów.

Deadpool (Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W obsadzie zleźli się także Zazie Beetz ("Atlanta") jako Domino, Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Josh Brolin jako Cable i Shioli Kutsuna. Czarny charakter ma zagrać Jack Kesy ("Baywatch. Słoneczny patrol").

Data premiery sequela przeboju z 2016 roku została ustalona na 1 czerwca 2018 roku. David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmuje się reżyserią nowego filmu.

SŁUCHAJ ROCK RADIA