Paul McCartney zaśpiewa na albumie Charlotte Gainsbourg.

REKLAMA
Francuska aktorka i wokalistka wraca do tworzenia muzyki. Współpracę zaproponowała Paul'owi McCartney'owi. Wspólnie nagrają materiał do jej nowego albumu - "Rest".
REKLAMA

Artystka znana jest przede wszystkim ze swojej kariery aktorskiej. Zagrała w kilku filmach Larsa von Triera. Były to m.in. "Antychryst", "Melancholia", czy "Nimfomanka". W przerwie od sesji nagraniowych na planie ekranizacji książki "Pierwszy śnieg" (ang. "The Snowman") Jo Nesbo, postanowiła wydać album.

REKLAMA

Obok McCartney'a, w pracy nad nową płytą Charlotte weźmie udział Owen Pallett, Connan Mockasin i SebastiAn. Na krążku pojawił się jednak jeszcze jeden gość. Jest nim współtwórca utworu tytułowego - Guy-Manuel de Homem-Christo. Piosenka jest już dostępna na Spotify oraz iTunes .

Album "Rest" ukaże się 17 listopada nakładem Because Music. Pojawi się na nim 11 kompozycji. W której z nich zaśpiewa Paul McCartney? Na ten moment szczegóły nie są znane.

Oto lista utworów albumu "Rest":

1) "Ring-a-Ring O' Roses" 2) "Lying With You" 3) "Kate" 4) "Deadly Valentine" 5) "I'm a Lie" 6) "Rest" 7) "Sylvia Says" 8) "Songbird in a Cage" 9) "Dans Vos Airs" 10) "Les Crocodiles" 11) "Les Oxalis"

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory