[KISS] Gene Simmons odwiedza fanów?

REKLAMA
Gene Simmons wydał zestaw pudełkowy "The Vault". Artysta dostarcza go kupującym... osobiście!
REKLAMA

W skład kolekcji wchodzi 150 niewydanych dotąd piosenek napisanych przez Simmonsa. Wykonane zostały przez wielu wybitnych rockowych artystów, w tym członków KISS. Zestaw nie trafi do sklepów. Zakupić go można jedynie za pośrednictwem internetu.

REKLAMA

Każda kolekcja będzie opakowana w masywny spersonalizowany sejf z autografem artysty. Poza płytami, znajdzie się w nim książka z niepublikowanymi dotychczas zdjęciami Simmonsa oraz figurka przedstawiająca muzyka.

Wokalista i basista KISS zaprezentował zestaw w TODAY.

 

Gene oferuje 3 wersje nabycia zestawu. Pierwszą jest wzięcie udziału w jednym z 21 wydarzeń "Vault Experience". Podczas nich fani otrzymają kolekcję "The Vault". Na eventach będą odtwarzane utwory z zestawu oraz odbędzie się sesja Q&A (Questions and Answers - Pytania i Odpowiedzi). Każdy otrzyma też możliwość zrobienia jednego zdjęcia z artystą, dostania autografu i krótki czas wideo. Uczestnictwo w wydarzeniu kosztuje 2000 dolarów.

Drugą wersją jest ta warta 25 000 dolarów za osobę. Za tę kwotę fan może wziąć udział w jednym z 11 wydarzeń zatytułowanych "Producer Experience". W trakcie nich kupujący otrzyma to, co Simmons oferuje w pierwszej wersji oraz kameralną godzinę w studiu nagraniowym z muzykiem.

REKLAMA

Ostatnia wersja jest najbardziej kosztowna. Płacąc 50 000 dolarów, Gene dostarczy zestaw do domu kupującego... osobiście! W wizycie Simmonsa może wziąć udział maksymalnie 25 osób. Artysta spędzi dwie godziny pod wskazanym przez kupującego adresem.

Każda opcja jest dość kosztowna, ale z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Lista utworów dostępnych w pakiecie "The Vault" nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory