HEY opublikował jubileuszową piosenkę!

Zespół HEY obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. Z tej okazji muzycy wydali nową piosenkę! Utwór nosi tytuł "gdzie Jesteś, gdzie jestem?".

Grupa zorganizowała także jubileuszową trasę koncertową "Fayrant". Zespół otworzy ją koncertem w Warszawie już 24 listopada!

HEY nie zamierza na tym poprzestać. Grupa wyda niebawem nowy album! Opublikowany wczoraj kawałek jest zapowiedzią dwupłytowego zestawu rocznicowego.

Zarówno płyta, jak i piosenka, są prezentem dla fanów. Zespół podziękował im także za wspólne 25 lat. W jego imieniu Katarzyna Nosowska (wokal) powiedziała:

Panie, Panowie. Dziękujemy, że przez tak wiele lat nadawaliście sens naszemu istnieniu, wpuszczając do uszu dźwięki i słowa, które wysyłaliśmy w świat. Dziękujemy za otuchę i krytykę, za koncerty, na które przychodziliście sami, a potem z dziećmi. Dziękujemy za asystowanie nam przy dorastaniu i za to, że my mogliśmy być przy Was gdy mijały kolejne lata. "gdzie Jesteś, gdzie jestem?" to prezent z okazji naszej komitywy. Piosenka na jesień, piosenka sentymentka.

Jesteście ciekawi, jak brzmi nowy utwór HEY? Oto on!

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA