Bruce Springsteen gościnnie na koncercie McCartney'a

REKLAMA
Springsteen oraz Steven Van Zandt wystąpili gościnnie na koncercie Paula McCartney'a w nowojorskiej Madison Square Garden.
REKLAMA

Letnia trasa McCartney'a zaprowadziła go do Nowego Jorku w Madison Square Garden, gdzie podczas konceru zaprosił na scenę Bruce'a Springsteena i Stevena Van Zandt'a. Wykonali wspólnie utwór "I Saw Her Standing There". Po jego zagończeniu, Paul wezwał wszystkich do zagrania ponownie tego samego utworu. Główny gitarzysta McCartneya, Rusty Anderson, pozwolił Stevenowi zagrać swoją solówkę.

REKLAMA

"Rockin' with The Boss! Brzmiało to tak dobrze, że musieliśmy to zrobić dwa razy" - napisał McCartney na swoim instagramie.

 

Bruce Springsteen przygotowuje się do serii spektakli na Broadwayu. Zapowiedzi pokazów rozpoczną się 3 października, a oficjalne otwarcie solowego spektaklu gitarzysty zaplanowano na 12 października. Springsteen planuje pięć pokazów tygodniowo w kameralnych teatrach na Broadwayu.

"Chciałem zrobić kilka pokazów, które były tak osobiste i jak najbardziej intymne. Wybrałem Broadway do tego projektu, ponieważ ma piękne stare teatry, które wydają się być właściwym miejscem na to, o czym myślę. Mój występ to tylko ja, gitara, fortepian, słowa i muzyka" - powiedział gitarzysta

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory