Patti Smith uhonorowana nagrodą im. Johna Lennona.

REKLAMA
John Lennon Real Love to koncert poświęcony pamięci zmarłego członka The Beatles, który odbywa się niezmiennie od 37 lat. W tym roku uroczystość odbędzie się 1 grudnia w nowojorskim Symphony Space.
REKLAMA

Patti Smith, będzie czwartą osobą w historii tego wydarzenia, która otrzyma honorową nagrodę John Lennon Real Love. Jak wyznała Yoko Ono:

REKLAMA

"Patti Smith jest jednym z naprawdę wielkich i ważnych artystów swojego pokolenia. Muzyka, pisarstwo i aktywizm społeczny Patti zainspirowały miliony do głębszego uwielbienia świata i miłości".

Artystka wykona podczas koncertu swoje ulubione utwory Lennona. Więcej artystów, którzy pojawią się tego wieczoru na scenie, mamy poznać 9 października, czyli w dzień urodzin Johna Lennona.

Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży 22 września. Całkowity dochód z koncertu będzie przeznaczony na rzecz Gilda's Club - organizacji społecznej opiekującej się osobami chorymi na raka. Środki mają pomóc m.in. w realizacji warsztatów medytacyjnych, w pracy znajdującego się tam pokoju wyobraźni oraz wesprą grupę piszącą piosenki.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory