Roger Waters zagra w Polsce!

Artysta podczas trasy koncertowej odwiedzi dwa polskie miasta.

Roger Waters odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej Us + Them, promującej wydany w tym roku album "Is This The Life We Really Want?". Jest to pierwsza europejska trasa artysty od The Wall Live. Poprzednia, zapisała się w historii jako największy sukces komercyjny ze wszystkich tras solowych artystów. Widziało ją ponad 4 miliony fanów na całym świecie podczas 219 koncertów.

Artysta zagra w Polsce dwukrotnie: 3 sierpnia 2018 wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie, a 5 sierpnia w Ergo Arenie w Gdańsku.

 

Bilety na koncerty w Polsce dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl będą dostępne w przedsprzedaży od 27 września 2017 od 10:00 do 22:00 tego samego dnia. Dla pozostałych fanów, sprzedaż rozpocznie się 28 września 2017 o 10:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach sieci Empik.

Ceny biletów wynoszą od 249-499 PLN, a także 869-1108 PLN za pakiet VIP.

Nazwa trasy nawiązuje do utworu "Us and Them" z jednej z najważniejszych płyt w historii - "The Dark Side of The Moon" - zespołu Pink Floyd. Widzowie usłyszą na żywo największe przeboje brytyjskiej supergrupy, oraz solowe utwory Watersa.

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA