Nowe nagrania Davida Bowiego w sieci!

REKLAMA
"Live In Berlin [1978]" Davida Bowiego zostało udostępnione na platformach streamingowych.
REKLAMA

W piątek 29 września odbędzie się premiera box setu Davida Bowiego zatytułowana "A New Career in a New Town (1977 - 1982)". Super kolekcja będzie się składała z 11 płyt CD lub 13 winyli obejmujących lata 1977-1982 w karierze artysty. Znajdą się tam takie albumy jak "Low", "Heroes" i "Lodger", czyli tzw. słynna trylogia berlińska, a także "Stage" i "Scary Monsters (And Super Creeps)". Dodatkiem do boxu będzie 12-calowa EP-ka "Heroes", "Lodger" w miksie wykonanym przez Tony'ego Viscontiego, a także zestaw pozaalbumowych singli pod tytułem "Re:Call 3". Dodatkowo kolekcja zawierać ma 128-stronnicową książkę w twardej oprawie, zawierającą rzadkie i niewydane dotąd zdjęcia, oraz stare recenzje albumów.

REKLAMA
 

Z okazji piątkowej premiery, w berlińskim Hansa Studio odbyło się we wtorek wyjątkowe spotkanie. Uczestniczył w nim były gitarzysta Bowiego - Carlos Alomar, inzynier z Hans Studio - Edu Meyer i Chris Duffy, którego ojciec Brian wielokrotnie fotografował Bowiego w latach siedemdziesiątych. Podczas wydarzenia analizowano dyskografię zmarłego wokalisty , oraz odpowiadano na pytania od publiczności. Całość można było obejrzeć na żywo na oficjalnym Facebooku artysty.

Przy okazji tego wydarzenia, na ważniejszych platformach streamingowych udostępniono trzy nagrania w wersji live. Utwory zarejestrowano w Berlinie podczas koncertu, który odbył się 16 Maja 1978 roku, w ramach trasy Bowie's Isolar II. Udostępnione nagrania to "Be My Wife" i "Breaking Glass" z albumu "Low", oraz pochodzące z krążka "Heroes" "Sens of Doubt". Wszystkie trzy tworzą EP-kę "Live In Berlin [1978]"

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory