U2 w sentymentalnej podróży po Nowym Jorku

REKLAMA
Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego nagrania.
REKLAMA

Na początku września ukazał się nowy singiel U2 zatytułowany "You're the Best Thing About Me". Utwór jest zapowiedzią albumu "Song of Experience". Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego nagrania. Całość zarejestrowano w Nowym Jorku. Fani irlandzkiej grupy musieli być mocno zdziwieni, widząc swoich idoli przemierzających ulice ich miasta.

REKLAMA

Bono, Egde'a, Adama i Larry'ego można było spotkać w obleganej przez turystów "Ray,s Pizza", na bazarku z pamiątkami, czy podróżujących dwupoziomowym autobusem. Pracą nad nowym wideo zajął się szwedzki reżyser Jonas Akerlund. Autor wyznał, że w nowym obrazie, U2 chcieli ukazać codzienne życie w mieście, przeplecione zabytkami Nowego Jorku i spotkaniami z fanami. Zwiedzanie miasta było dla zespołu podróżą sentymentalną do 1980 roku, kiedy to zagrali swój pierwszy koncert w jednym z nowojorskich klubów.

Utwór "You're the Best Thing About Me" jest listem miłosnym do Alison, żony Bono, zaś teledysk wizualnym hołdem U2 dla amerykańskich symboli wolności. Koniec nagrania ukazuje zespół grający na tarasie jednego z wieżowców, oraz nocną panoramę miasta i Statuę Wolności.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory