Hey zawiesza działalność!

REKLAMA
Zła wiadomość dla fanów Hey. Jedna z najważniejszych polskich rockowych kapel na jakiś czas zniknie ze sceny. Nadchodząca trasa nie bez kozery odbędzie się pod hasłem "Fayrant".
REKLAMA

Wokalistka formacji, Kasia Nosowska w rozmowie z magazynem "Zwierciadło", przyznała, że zespół po 25 latach zawiesza działalność.

REKLAMA

- Nazwę wybraliśmy nie bez powodu, żeby nie dramatyzować, ale rzeczywiście chodzi o zawieszenie działalności - powiedziała. - Zespół Hey będzie do zobaczenia tylko na tej trasie, a potem już nie. Podjęliśmy decyzję, że najwyższa pora dać odpocząć od nas ludziom. Jesteśmy wszyscy w zespole już w tym wieku, że to chyba ostatni moment, żeby poczuć, jak to jest ryzykować. Dowiedzieć się, kim jesteśmy bez tego projektu. Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy. Z decyzją nosiliśmy się od prawie roku. Przyznaję się oficjalnie, że inicjatorką tego pomysłu byłam ja. Chłopcy musieli się z tym stopniowo ułożyć.

27 października ukaże się album "Hey CDN", zawierający największe przeboje zespołu, wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

Niespełna miesiąc później rozpocznie się "Fayrant Tour" . Oto plan koncertów:

Warszawa 24 listopada 2017 - Torwar Gość trasy: Piotr Banach.Goście koncertu: Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło Szczecin 25 listopada 2017 - Arena Azoty Goście koncertu: Ania Dąbrowska, Titus (Acid Drinkers) Wrocław 26 listopada 2017 - Hala Orbita Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Brodka, O.S.T.R. Poznań 2 grudnia 2017 - Hala Arena Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Mela Koteluk, Igor Herbut (LemON) Gdańsk 3 grudnia 2017 - Ergo Arena Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, O.S.T.R. Kraków 6 grudnia 2017 - Tauron Arena Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, O.S.T.R. Katowice 8 grudnia 2017 - Spodek Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Brodka, Igor Herbut (LemON)

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory