Ostatni album Black Sabbath

REKLAMA
Wielki finał heavy metalowej legendy. Już 17 listopada ukaże się ostatni album w karierze Black Sabbath.
REKLAMA

Gdy pół wieku temu rodził się heavy metal Tony, Bill, Ozzy i Geezer nawet nie śnili o światowej karierze i "najbardziej niesamowitej przygodzie życia", którą okazało się tworzenie i koncertowanie w ramach zespołu Black Sabbath. Obecnie zespół z Birmingam żegna się z milionami fanów na całym świecie i publikuje ostatni album o symbolicznej nazwie "The End".

REKLAMA

Koncertowe wydawnictwo "The End" podsumowuje dorobek angielskiego giganta sceny heavymetalowej. Uwieczniony na nagraniu występ na Genting Arena w Birmingham to prawdziwa gratka dla fanów grupy.

Na przepełnionej hitami setliście nie mogło zabraknąć najbardziej przełomowych utworów w dorobku Black Sabbath, takich jak Iron Man, War Pigs czy Paranoid. Pożegnalny koncert to jednak nie tylko genialna muzyka, ale również efekty pirotechniczne i wizualne na wysokim światowym poziomie. Sami muzycy koncert podsumowują jako jeden z ważniejszych wieczorów w historii zespołu. "Wspaniale było widzieć tych wszystkich ludzi, którzy przyszli specjalnie by nas zobaczyć. Fantastyczne uczucie. Nic się z nim nie może równać" - wspomina wzruszony Tony.

Album "The End" ukaże się na podwójnej płycie i potrójnym winylu, DVD+CD, Blue-ray+CD oraz w wersji Deluxe. Każdy z formatów poszerzony jest o materiał bonusowy w postaci ulubionych utworów zespołu nie granych podczas tras koncertowych.

Symboliczny koncert "The End" w rodzinnym mieście muzyków to jednak nie koniec Black Sabbath, przynajmniej dla jego członków. "Zawsze będę częścią Sabbath, a Sabbath będzie zawsze częścią mnie" - podsumowuje Geezer.

REKLAMA

Album wieńczący niezwykle ważny rozdział w historii rocka ukaże się już 17 listopada. Niezapomniany wieczór dla całego gatunku stanowi godne pożegnanie prawdziwych innowatorów i ikon heavymetalu, muzyków formacji Black Sabbath.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory