Elton John ogłasza ostatnie koncerty

Artysta ogłosił 14 ostatnich dat swojej długoletniej serii koncertów w Las Vegas.

Na stronie internetowej brytyjskiego muzyka, pojawiła się informacja o tym, że pożegnalne koncerty w Caesars Palace, rozpoczną się w kwietniu 2018 roku.

Pierwsza seria koncertów w Las Vegas, o nazwie "The Red Piano", zaczęła się w lutym 2004 roku, a skończyła w kwietniu 2009 roku. Elton wystąpił w tym czasie 243 razy. Kameralne koncerty w mieście hazardu, zostały wznowione w 2011 roku. Od tego czasu, organizowane są nieprzerwanie każdego roku pod nazwą "Milion Dollar Piano"

 

Oprócz ogłoszonych dat, John będzie występował w legendarnym hotelu Caesars Palace, regularnie do początku przyszłego roku.

Brytyjczyk za kilka dni, zagra obok Stevie Wondera, Mary J. Blige i Marka Ronsona w filmie "George Michael: Freedom". Jest to nowy film dokumentalny o ikonie popu - George'u Michaelu. Pojawi się on 21 października, w amerykańskiej stacji Showtime.

 

Elton John - "The Million Dollar Piano" Final 2018 Dates:

Saturday, April 28th Sunday, April 29th Tuesday, May 1st Wednesday, May 2nd Friday, May 4th Saturday, May 5th Sunday, May 6th Wednesday, May 9th Friday, May 11th Saturday, May 12th Tuesday, May 15th Thursday, May 17th Friday, May 18th Saturday, May 19th

SŁUCHAJ ROCK RADIA