Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry zagrają w Polsce!

REKLAMA
Trio The Hollywood Vampires, w którego skład wchodzą Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry, 12 czerwca po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze.
REKLAMA

Historia zespołu sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rockandrollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się The Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą. Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił The Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry'ego z Aerosmith i popularnego aktora, zapalonego muzyka, Johnny'ego Deppa.

REKLAMA

Nawiązując do dokonań poprzedniego składu, zaprosili wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem. Lista ta jest imponująca: Paul McCartney, Dave Grohl, Slash, Joe Walsh, Perry Farrell, Brian Johnson z AC/DC, Robby Krieger z The Doors czy Kip Winger z Winger. Podczas występów na żywo do Coopera, Perry'ego i Deppa często dołącza Duff McKagan z Guns N'Roses (bas), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara).

Podczas koncertu w Warszawie fani będą mieli okazję wysłuchać największych rockandrollowych hitów w wykonaniu Alice Coopera, Joe Perry'ego i Johnny'ego Deppa.

Bilety w cenie od 179 zł już w sprzedaży! 

The Hollywood VampiresThe Hollywood Vampires mat. prasowe

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory