"Freedom Cadence" - nowy numer Bruce'a Springsteena!

REKLAMA
Bruce Springsteen nagrał piosenkę do nowego dramatu wojennego, "Thank You for Your Service" z Milesem Tellerem w roli głównej.
REKLAMA

Boss napisał piosenkę "Freedom Cadence" specjalnie na potrzeby filmu.

REKLAMA

Do współpracy między reżyserem Jasonem Hallem a Bruce'em Springsteenem doszło po tym, jak rockman przesłuchał nagranie Adama Schumanna - żołnierza, którego historią była podstawą filmu - śpiewającego zagrzewającą piosenkę na wojskowym obozie treningowym.

Ponurego, gorzkiego utworu "Freedom Cadence" w wykonaniu Spirngsteena można posłuchać poniżej. Schumann zaśpiewał w chórkach.

Obraz "Thank You for Your Service" powstał w oparciu o książkę Davida Finkela. Autor opisuje w niej prawdziwe historie amerykańskich żołnierzy, którzy po powrocie z frontu cierpią na zespół stresu pourazowego, nie potrafią ponownie zintegrować się z rodzinami i przyzwyczaić do normalnego życia w społeczeństwie.

Miles Teller pojawia się w głównej roli. W obsadzie znaleźli się również Haley Bennett, Beulah Koale, Scott Haze, Joe Cole, Keisha Castle-Hughes, Jayson Warner Smith i Amy Schumer.

REKLAMA

Jason Hall ("Snajper") jest autorem scenariusza i stanął za kamerą. Dla nominowanego do Oscara scenarzysty będzie to reżyserski debiut.

Obraz trafił do kin w USA 27 października.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory