Sammy Hagar: Nie ma szans na pojednanie z Van Halen

REKLAMA
Były muzyk hardrockowej grupy przyznał, iż fakt zlekceważenia go przez Eddiego i Alexa Van Halen w dniu 70-tych urodzin przekreśla jakiekolwiek szanse na ponowne zjednoczenie zespołu z nim w składzie.
REKLAMA

The Red Rocker oświadczył w marcu, że mógłbym rozważyć ponowną współpracę ze swoimi dawnymi kolegami z zespołu, ale tylko pod warunkiem, że basista Michael Anthony i wokalista David Lee Roth również byliby w składzie.

REKLAMA

Powtórzył te komentarze także w sierpniu, podkreślając, że jeśli on, Roth, Anthony, Eddie oraz Alex wyruszyliby razem w trasę, to fani prawdopodobnie dostaliby "jedną z najlepszych rockowych setlist wszech czasów."

Niestety, po braku żadnej wiadomości ze strony braci Van Halen z okazji jego 70-tych urodzin, które obchodził w październiku, przyznał że ugruntowało go to w przekonaniu, iż widocznie muzycy nie są zainteresowani jakimkolwiek pojednaniem.

W rozmowie z Eddiem Trunkiem oznajmił: "Ludzie pytają 'Co się dzieje z Van Halen?' Zupełnie nic. Nie mam zielonego pojęcia. Nie mam żadnych wieści od chłopaków."

"Dla mnie chłopaki postawili sprawę jasno nie życząc mi 'wszystkiego najlepszego' na moje urodziny - szczególnie, że tak dużo ludzi ostatnio zmarło. Tydzień wcześniej odszedł Tom Petty. Jego urodziny były w następny czwartek po moich, a był on przecież ciągle młodym gościem w porównaniu do mnie."

REKLAMA

Hagar kontynuuje: "Kiedy ci wszyscy ludzie umierają, fakt że ktoś kończy 70 lat jest monumentalny. Nawet jeśli nie chcą być znowu przyjaciółmi [bracia Van Halen], to i tak odezwanie się w taki dzień jest po prostu słuszną rzeczą do zrobienia."

Sammy wspomina też, że Anthony - jego kolega z zespołu Chickenfoot i były basista Van Halen, również nie otrzymał żadnej wiadomości od braci kiedy jego młody wnuk zmarł na początku tego roku. "Nie mam pojęcia co jest z nimi nie tak" - dodaje.

"Musimy być kumplami, jeśli chcemy robić razem jakiś biznes. Dla mnie przybili gwóźdź do trumny." - podsumował.

Pomimo tego, Sammy nie zamierza wiązać się z emeryturą. W kwietniu opublikował klip do swojego kawałka "No Worries" pochodzącego z albumu "This Is Sammy Hagar: When The Party Started, Vol. 1", a jego Chickenfoot wydało nowy krążek zatytułowany "Best + Live" na początku tego roku.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory