Deen Castronovo dołącza do The Dead Daisies

REKLAMA
Supergrupa The Dead Daisies ogłosiła, iż były perkusista i wokalista amerykańskiego zespołu rockowego Journey (drugi od prawej) dołączył do składu w miejsce Briana Tichy'ego.
REKLAMA

Castronovo oraz John Corabi (niegdyś Motley Crue), Doug Aldrich (niegdyś Whitesnake), David Lowy i Marco Mendoza (Thin Lizzy) zaczynają współpracę nad materiałem, który zadebiutuje jako czwarty album studyjny grupy.

REKLAMA

W swoim oświadczeniu The Dead Daisies napisali: "Deen jest z nami w Nashville, gdzie dziś rozpoczynamy nagrywanie nowego albumu. Chcielibyśmy podziękować Brianowi Tichy'emu, który zdecydował się realizować inne projekty w przyszłym roku. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłych pracach. Nie możemy się doczekać, aż usłyszycie ten nowy album, nad którym pracujemy - to będzie prawdziwa petarda!"

 

Jest to najambitniejsza praca Castronovo od chwili zwolnienia z Journey w 2015 roku, po aresztowaniu za przestępstwa przeciwko jego ówczesnej narzeczonej, w tym za zamach domowy i bezprawne użycie broni. Został osadzony w więzieniu na 15 dni i skazany na czteroletni okres próbny. Kolejne 75 dni spędził na odwyku, gdzie zagościł już piąty raz. "Piękną rzeczą jest to, że zespół był bardzo miły. Zostawili mnie ze znaczną ilością pieniędzy, aby się upewnić, że o mnie zadbano" - powiedział.

"W końcu odkryłem swoje priorytety i owe priorytety zdecydowanie nie należą do rzeczy, które mnie kiedyś uszczęśliwiały. Wypełniam dziurę, którą wypełnić mógł tylko Bóg i trzeźwość. Nic innego nie może zabrać mnie z bycia tu i teraz, dla rodziny oraz uświadomieniu sobie: "Wiesz co? Nie potrzebuję żadnych z tych rzeczy!"

Po opuszczeniu Journey, Castronovo nagrał niektóre części solowego albumu byłego kolegi z zespołu, Jonathana Caina "What God Wants to Sear". We wrześniu ogłosił plany nagrania thrash metalowego albumu z udziałem byłego członka Quiet Riot, Rudy'ego Sarzro i oraz Dana Spitza (niegdyś Anthrax). Jego zespół Revolution Saints, z którym wystąpili Aldrich i Jack Blades z Night Ranger, wydał swój drugi album "Light In The Dark" w październiku tego roku.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory