Rockowa sobota na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane 24!

REKLAMA
Punkowo, rockowo i alternatywnie na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane 24! Sobotnie koncerty targowe w Teatrze Studio będą gratką dla fanów gitarowych brzmień i nie tylko.
REKLAMA

Zagrają zespoły, których twórczość warto poznać ze względu na ich najnowsze dokonania, jak i całokształt twórczości. Na deskach Teatru Studio będzie można sprawdzić jak koncertowo sprawdza się jedna z najlepiej przyjętych przez polską prasę muzyczną płyt, autorstw łódzkiego zespołu L.Stadt , obecnie proponujących bardziej stonowaną twórczość, niż w poprzednich latach. Nie zabraknie mocnych gitar za sprawą Lion Shepherd, którzy w tym roku wydali swój drugi album.

REKLAMA


Dla fanów połączenia gitar i elektroniki zagrają debiutanci, którzy nową falę mają w małym palcu, mroczniejsi ale i zaskakujący Decadent Fun Club. Rock’n’rollowego ognia dodadzą młodzi The Fruitcakes, o których jest coraz głośniej w mediach i nie tylko, a na zakończenie wisienką na torcie będzie Piotr Zioła. Ma na koncie tylko jedną płytę, wydaną w ubiegłym roku „Revolving Door”, a już jest jednym z najbardziej uznanych wokalistów młodszego pokolenia. I choć jego muzyka to połączenie rocka, bluesa i soulu, Piotr nie stroni również od elektroniki. A jak tym razem zabrzmi na żywo? Przekonamy się już wkrótce podczas koncertu na Targach.

A tuż po tej potężnej dawce energii, na scenie pojawią się wyjadacze polskiej sceny muzycznej w punkowej odsłonie: Pink freud plays Punk Freud

Dziesięć lat temu ukazała się rewolucyjna i rewelacyjna płyta "Punk Freud", na której Wojciech Mazolewski ze swoim zespołem Pink Freud w zupełnie niezwykły sposób połączył punk i jazz. Dziś przypomina, jak powstawał ten materiał.
To ma być nie tylko przypomnienie muzyki z albumu, ale także hołd dla polskiego punka. Dlatego zaprosili gości specjalnych: Tomka Lipińskiego, Roberta Brylewskiego, Roberta Materę, Alka Koreckiego.

Europejskie Targi Muzyczne CJG24Europejskie Targi Muzyczne CJG24 

REKLAMA

Oto, jak przedstawia się sobotni rozkład jazdy: 

18:30 Lion Shepherd

19:15 L.Stadt 

20:00 Decadent Fun Club

REKLAMA

20:45 The Fruitcakes

21:30 Piotr Zioła

23:00 Pink Freud "Punk Freud"

wejście od godz. 18.00

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory