Guns N' Roses wracają do Polski!

REKLAMA
Giganci rocka, Guns N'Roses kolejny raz zawitają w naszym kraju! Koncert odbędzie się 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
REKLAMA

Gunsi ewidentnie polubili Polskę! Można przecież powiedzieć, że dopiero co zakończył się ostatni koncert grupy w naszym kraju, bo 20 czerwca tego roku w Gdańsku, a fani już mogą zaopatrywać się w bilety na ich kolejne odwiedziny.

REKLAMA

Axla Rose'a, Slasha i Duffa McKagana będziemy mogli zobaczyć znowu razem na scenie 9 lipca 2018 roku, na największej arenie koncertowej w Polsce, czyli Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na owe show w ramach trasy "Not In This Lifetime" pojawią się w regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Stadionowa trasa kapeli rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie i obejmie dalszych siedemnaście zaplanowanych występów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy, w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks we Włoszech, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting w Belgii oraz Download Festival Madrid.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory