U2 i Foo Fighters wystąpią w Saturday Night Live

REKLAMA
Amerykański program rozrywkowy nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. W ostatnich odcinkach 43 sezonu, które odbędą się jeszcze w grudniu pojawią się rockowe gwiazdy, zespoły U2 i Foo Fighters.
REKLAMA

U2 wystąpią w sobotę 2 grudnia, a gościnnie program poprowadzi aktorka Lady Bird i Irlandka Saoirse Ronan. Zespół U2, wystąpi dzień po premierze nowego albumu Songs of Experience. Będzie to czwarty raz, kiedy  Bono i spółka odwiedzą studio SNL. Po raz pierwszy gościli w nim, w 2009 roku. Gospodarzem programu była wtedy aktorka i modelka, Megan Fox.

REKLAMA

Pierwsza połowa 43. sezonu SNL zakończy się 16 grudnia z udziałem gospodarza - aktora i komika Kevina Harta, oraz jego muzycznych gości, zespołu Foo Fighters. Dla Dave’a Grohla i spółki będzie to ósmy występ w Saturday Night Live. Gościli w nim między innymi podczas wizyty Micka Jaggera w 2012 roku. Wykonali wtedy wspólnie z liderem The Rolling Stones utwór It`s Only Rock'n'Roll. Sam frontman Foo Fighters, wystąpił też w programie w 1994 roku, grając na perkusji u boku Toma Petty'ego i jego zespołu The Hearbreakes.

Saturday Night Live miał swoją premierę w 1975 roku. Nadawany jest w soboty, na żywo ze studia w Nowym Jorku i ma olbrzymi wpływ na opinię publiczną w Stanach Zjednoczonych. Program składa się  z serii skeczy wykonaniu stałej grupy komików, oraz prowadzącego, który zazwyczaj jest znaną osobą ze świata rozrywki, sportu, czy polityki. Jego stałym punktem, jest występ zaproszonego muzycznego gościa. W całej 43-letniej historii gośćmi programu byli m.in. Ozzy Osbourne, Paul McCartney, zespoły Nirvana, Metallica, czy AC/DC.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory