Koncert Hey do obejrzenia w sieci!

REKLAMA
Grupa Hey jest w trakcie pożegnalnej trasy. Komu nie uda się dotrzeć na trasę Fayrant, jeden z występów będzie mógł obejrzeć w domowym zaciszu.
REKLAMA

8 grudnia zespół Hey zagra w katowickim Spodku, a koncert będzie można obejrzeć na żywo na YouTube. Występ dostępny będzie na kanale KayaxTV od godziny 20:00. Oprócz zespołu Hey gościnnie wystąpią Piotr Banach oraz Brodka i Igor Herbut (LemON).

REKLAMA

Fayrant to wyjątkowa trasa podsumowująca 25-lecie istnienia zespołu. To koncerty wspominkowe, przekrojowe a przede wszystkim emocjonalne. Są goście, hity, rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę okazję wyciągnięte z dna szuflady. To również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej. To nie tylko świętowanie urodzin, ale także zapowiedź przerwy w działalności zespołu.

Przypomnijmy, że Kasia Nosowska w rozmowie z magazynem "Zwierciadło", przyznała, że zespół po 25 latach zawiesza działalność.

- Nazwę wybraliśmy nie bez powodu, żeby nie dramatyzować, ale rzeczywiście chodzi o zawieszenie działalności - powiedziała. - Zespół Hey będzie do zobaczenia tylko na tej trasie, a potem już nie. Podjęliśmy decyzję, że najwyższa pora dać odpocząć od nas ludziom. Jesteśmy wszyscy w zespole już w tym wieku, że to chyba ostatni moment, żeby poczuć, jak to jest ryzykować. Dowiedzieć się, kim jesteśmy bez tego projektu. Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy. Z decyzją nosiliśmy się od prawie roku. Przyznaję się oficjalnie, że inicjatorką tego pomysłu byłam ja. Chłopcy musieli się z tym stopniowo ułożyć.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory