Reżyser filmu o Queen zwolniony!

REKLAMA
Singer rzekomo starł się na planie z odtwórcą głównej roli - Ramim Malekiem.
REKLAMA

Bryan Singer został zwolniony z funkcji reżysera filmu - "Bohemian Rhapsody", opowiadającym historię jednego z najbardziej znanych wokalistów w historii - Freddiego Mercurego. Wytwórnia - Twentieth Century Fox potwierdza, że Singer nie jest już reżyserem. Produkcja filmu została wstrzymana pod koniec zeszłego tygodnia.

REKLAMA

Pomiędzy byłym reżyserem i odtwórcą głównej roli - Ramim Malekiem, doszło rzekomo do poważnej kłótni poza planem. Aktor był wielokrotnie nieobecny podczas produkcji filmu. Pierwotnie ogłoszono, że film trafi do kin w grudniu 2018 roku. Oczekuje się, że nowy dyrektor zostanie wymieniony w ciągu najbliższych kilku dni.

"Nie chciałem nic więcej, niż móc ukończyć film i pomóc w uhonorowaniu Freddiego. Wytwórnia nie pozwoliła mi tego zrobić, ponieważ musiałem tymczasowo postawić bliskich na pierwszym miejscu". - Oficjalne oświadczenie reżysera.

 

Singer twierdzi także, że jego spór z Malkiem nie był powodem jego zwolnienia.

"Zdarzało się, że między nami na planie pojawiały się różnice, ale udawało nam się je odłożyć na bok i wspólnie pracować nad filmem aż do Świąt Dziękczynienia."

REKLAMA
 

Film ten przeszedł wiele komplikacji od początku jego produkcji. Sacha Baron Cohen został pierwotnie obsadzony w roli Merkurego w 2010 roku, ale później opuścił projekt z powodu różnic twórczych z Queen.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory