Scorpions wracają do Polski!

REKLAMA
Po znakomitym koncercie w Gdańsku, Scorpions wracają do Polski i tym razem zagrają w Łodzi. Występ odbędzie się 29 lipca 2018 roku w Atlas Arenie.
REKLAMA

Mimo, że zespół gra nieprzerwanie od 52. lat, wciąż jest na fali. Sława Rudolfa Schenkera, Klausa Meine i spółki w naszych kraju jest wielka. Nic więc dziwnego, że w tym roku Scorpionsi odsłonili swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w Krakowie. Nie stronią także od kontaktu z fanami. Podczas ich ostatniego pobytu w Polsce rozdawali autografy i robili sobie zdjęcia z ludźmi, czekającymi na nich na ulicy.

REKLAMA

- Piątkowe show w ERGO Arenie w Gdańsku było fenomenalne, a polscy fani - jednymi z najlepszych na świecie, dlatego tak chętnie tu gramy. Świetnie, że spotkamy się ponownie już w przyszłym roku - powiedział przed wylotem z Polski Rudolf Schenker ze Scorpions.

Grupa Scorpions to hardrockowa legenda. Kapela sprzedała w czasie swojej kariery ponad 50 milionów płyt. Ostatni studyjny longplay bandu to "Return To Forever" z 2015 roku.

W składzie Scorpions od 2003 roku znajduje się Polak, Paweł Mąciwoda, grający na gitarze basowej. Oprócz niego i do dzisiaj występujących założycieli zespołu - Klausa Meina i Rudolfa Schenkera - skład uzupełniają Matthias Jabs i Mikkey Dee.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory