50-lecie Led Zeppelin. Jimmy Page zapowiada: Pojawi się kilka niespodzianek!

REKLAMA
W 2018 roku Led Zeppelin będą obchodzić swoje 50-lecie! Z tej okazji kapela przygotuje coś specjalnego. Jimmy Page zdradził o co dokładnie chodzi.
REKLAMA

W rozmowie z Academy of Achievement Jimmy Page został zapytany o to, czy w związku z 50-leciem kapela planuje wypuścić na rynek jakieś specjalne wydawnictwo. Okazuje się, że tak! 

REKLAMA
Pojawi się produkt od Led Zeppelin, którego ludzie jeszcze nie słyszeli. Obecnie nad tym pracuję. W przyszłym roku minie 50 lat od powstania, więc pojawi się kilka niespodzianek.

Od 2014 roku Led Zeppelin wznowili 9 swoich albumów. Wersje delux zawierały także nieopublikowane wcześniej materiały, dema oraz nagrania na żywo. 

Już kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski, że "coś się dzieje". Portal Blabbermouth poinformował, że John Davis, który pracował z Pagem nad reedycjami albumów, w październiku napisał post na Facebooku. We wpisie przyznał, że dzień spędził "głównie na masterowaniu Led Zeppelin". Niestety, post został usunięty. Czy Davisowi chodziło o niespodziankę, którą właśnie zapowiedział Page?

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory