The Rolling Stones zagrają w Polsce?

REKLAMA
Pojawiają się głosy, że w przyszłym roku w naszym kraju zagrają legendarni The Rolling Stones!
REKLAMA

Jak podaje rp.pl, w 2018 roku do Polski przyjadą ojcowie rocka - The Rolling Stones! Według anonimowych źródeł (jak podkreśla serwis "dobrze poinformowanych") muzycy zagrają na jednym z polskich stadionów już w czerwcu. Mick Jagger i spółka mają także odwiedzić Anglię, w której nie zagrali podczas ostatniej trasy koncertowej "No Filter Tour". 

REKLAMA

Wspomniana trasa zakończyła się pod koniec października tego roku. W ramach tournée Stonesi zagrali 14 koncertów dla blisko 800 tysięcy fanów. 

Jeśli pogłoski o koncercie Stonesów okażą się prawdziwe, będzie to ich piąty występ w Polsce! Pierwsze dwa, które przeszły do historii, odbyły się w 1967 roku w Sali Kongresowej w Warszawie. Kolejny koncert zagrali w Chorzowie w 1998 rokuW 2007 roku zagrali w stolicy na Torze Wyścigów Konnych. 

 

Na początku grudnia ukazał się album "On Air". Kompilacja zawiera utwory zarejestrowane dla BBC podczas pierwszej dekady działalności zespołu. Ostatnio Keith Richards potwierdził plotki o kolejnej płycie: 

Tak, zamierzamy i to już niebawem. Tworzymy nowe rzeczy i zastanawiamy się co dalej. „Blue&Lonesome” trochę nas zaskoczył. Wiedzieliśmy, że musimy coś takiego nagrać, ale nie spodziewaliśmy się takiego odbioru. Nasuwają się nieuniknione pytania czy powstanie druga część, ale chyba się nie skusimy na to od razu. Z drugiej strony nie trzeba by nas było długo do tego namawiać, bo tak dobrze nam się to nagrywało. Myślę, że ta płyta dodała Stonesom energii i dała pretekst, żeby sprawdzić, co nowego możemy wymyślić.

Krążek „Blue & Lonesome" ukazał się w grudniu 2016 roku. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory