Gitara Slasha czeka na chętnych.

Gitara Slasha z Guns N' Roses wystawiona na licytację WOŚP 2018! Do tej pory zebrano całkiem niezłą kwotę, a aukcja dalej trwa.

Nikt by się nie spodziewał takiego gestu. Podczas ostatniej wizyty znakomitego zespołu Guns N’ Roses w naszym kraju, na ręce samego Slasha została przekazana gitara Gibson Les Paul, którą ozdobił Szymon Chwalisz. Miał być to prezent dla artysty. Ten jednak zdecydował się oddać upominek na cele charytatywne. Gitara została wystawiona na tegoroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i na dzień dzisiejszy została wyceniona na 15 100zł!

Na ozdobionym przez polskiego artystę instrumencie znajduję się również podpis samego Slasha - to wielka okazja dla kolekcjonerów.

O wiosło można walczyć do 29 stycznia. Pieniądze zebrane podczas licytacji zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Rock Radio również pomaga w zbiórce na WOŚP. Wystawiliśmy dwie aukcje - znakomite kubki z podpisami naszych prowadzących i współprowadzenie poranka z Piotrem Kędzierskim. Wszystkie informacje i potrzebne linki znajdują się tutaj.

SŁUCHAJ ROCK RADIA