Czy to oznacza reaktywacje The Smashing Pumpkins?

REKLAMA
Od kilku miesięcy trwają spekulacje na temat powrotu zespołu na scenę. Czy zdjęcie z Instagrama może być tego potwierdzeniem?
REKLAMA

William Patrick Corgan zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, które może sugerować powrót The Smashing Pumpkins. Na fotografii można dostrzec gitarzystę zespołu Jamesa Iha, perkusistę Jimmy’ego Chamberlina i samego Billa Corgana. Ujęcie zostało wykonane w studiu nagraniowym.

REKLAMA


Trójka widoczna na zdjęciu pojawiła się na scenie już w 2016 roku, podczas wspólnego koncertu w Los Angeles. Od tego czasu zaczęła się fala spekulacji na temat odbudowy zespołu. Jednak skład jest cały czas niepełny, gdyż brakuje w nim basistki D’arcy Wretzky, która opuściła zespół w 1999. Corgan kilkakrotnie nawoływał swoją koleżankę do zjednoczenia. Między innymi w 2005 roku, gdy zespół w lekko odmienionym składzie wrócił na jakiś czas do grania. Podobno Wretzky odnowiła kontakt z Corganem. Być może reaktywacja zespołu w starej formacji jest możliwa.


Perkusista Jimmy Chamberlin w zeszłorocznym wywiadzie dla WGN Radio powiedział:

Rozmawialiśmy o rozpoczęciu wspólnego grania w przyszłym roku i ktoś zapytał mnie: Jak to jest koordynować to? Odpowiedziałem, że to jest jak trzecia cześć filmu "Dwaj zgryźliwi tetrycy" tylko że jesteśmy czterema zgryźliwymi facetami gdzie jeden z nich jest kobietą. Więc.... tak to właśnie będzie.
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory