Odnaleziono unikatowy instrument

REKLAMA
Gitara z podpisami największych muzyków odnalazła się po 10 latach.
REKLAMA

W 2007 roku David Allen postanowił przeznaczyć pewną gitarę na cele charytatywne. Żeby osiągnąć dużą sumę pieniędzy na szczytny cel zorganizował zbiórkę podpisów sławnych muzyków na instrumencie. Gitara rozpoczęła swoje tournee po muzycznym świecie. Na jej korpusie znalazły się autografy Jimmiego Page, Marka Knopflera, Billa Wymana, Garego Moore i Briana Maya. Brytyjczyk był zachwycony tym, że jego pomysł został przyjęty z tak dużym entuzjazmem.

REKLAMA

Instrument trafił następnie w ręce Erica Claptona i potem zaginął. Firma przewozowa, która była odpowiedzialna za transport wiosła nie mogła odnaleźć zgubionego przedmiotu. Inicjator akcji był załamany.

Na początku tego roku do Allena odezwała się policja i poinformowała go o odnalezieniu zaginionej gitary. Jak się okazało, ktoś chciał wystawić instrument na aukcji internetowej. Dzięki szybkiej reakcji policji udało się przejąć przedmiot i oddać go do prawowitego właściciela.

Cieszę się, że mogłem ją odzyskać. W pewien sposób moja wiara w ludzkość została przywrócona.

David Allen poinformował, że spróbuje zebrać dodatkowe podpisy na instrumencie, a następnie przekaże go na cele charytatywne. Oby tym razem gitara nie przepadła.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory