Heavy Metalowy wokalista w trójwymiarze

REKLAMA
Wokalista Ozzy Osbourne zdradził co myśli na temat swojego hologramu.
REKLAMA

Frontman Black Sabbath podczas konferencji prasowej z okazji rozpoczęcia pożegnalnej trasy koncertowej “No More Tours 2” został zapytany, czy istnieje szansa, że po jego przejściu na muzyczna emeryturę na scenie zobaczymy jego hologram.

REKLAMA

Ozzy odpowiedział:

Jeżeli odejdę to i tak nie będę miał nic do powiedzenia.

Byłby to kolejny hologram związany z Black Sabbath, gdyż po świecie koncertuje już obraz trójwymiarowego Ronnie'go James'a Dio - drugiego wokalisty zespołu.

Takie rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne. Ostatnio świat obiegła plotka, że podczas koncertu Justina Timberlake'a w przerwie Super Bowl miał mu towarzyszyć hologram Prince'a. Mimo wszystko całkowitym odejściem Ozzy'ego Osbourne'a nie musimy się na razie przejmować. Wokalista zapewnia, że jest to jego ostatnie tournée, jednakże na całkowita emeryturę się nie wybiera. Będzie grał pojedyncze koncerty, ale z powodu wieku woli w tym momencie więcej czasu spędzać z rodziną. W Polsce, Ozzy'ego Osbourne'a fani będą mogli zobaczyć 26 czerwca 2018 na Impact Festival w Krakowie, gdzie będzie gwiazdą tegorocznej edycji.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory