Rockowe Ostatki

Dziś jest ostatni dzień karnawału. Jak go spędzić w rockowym stylu? Zapoznajcie się z naszymi pomysłami.

Ostatki kończą okres karnawału. Jest to ostatni dzień podczas którego możemy się wyszaleć(tak naprawdę możemy to robić przez cały rok, ale każda specjalna data to kolejny dobry powód). Jeżeli zapomnieliście zabookować bilety na imprezę karnawałową do Rio de Janeiro (lub nie mieliście po prostu pieniędzy) to mamy dla Was kilka pomysłów na spędzenie tego dnia. Let’s rock.


1. Śledzik

Nie wiedząc czemu, ale ostatni wtorek karnawału nazywamy w Polsce śledzikiem. Jest to pewna podpowiedź na ten dzień. Oczywiście nie mamy na myśli połowu ryb, a zakupienie kilku dobrych i smacznych śledzi. A jak wiemy, ryba musi w czymś pływać. Sugerujemy więc wzięcie na następny dzień L4. Na wypadek, gdybyście za bardzo popłynęli.


2. Pub

W okresie pomiędzy Ostatkami, a Wielkanocą powinniśmy zachować wstrzemięźliwość w naszych wszelakich czynach. Oznaczałoby to ograniczenie spożywania niezdrowego jedzenia, picia alkoholu i powstrzymania się od innych, sprawiających nam przyjemność, czynności. Z badań przeprowadzonych przez Rock Radio wynika, że najczęściej tego dnia udajemy się do lokalnego pubu, żeby po raz ostatni na jakiś czas zakosztować złotego napoju. Pamiętajcie, węgierskie przysłowie mówi: jedno piwo to nie piwo, a dwa piwa to pół piwa.


3. Impreza

Najlepszym pomysłem na huczną zabawę jest impreza. Gdyby jednak był problem ze znalezieniem miejsca na mieście, albo co gorsza nie byłoby żadnych imprez(mogło się zdarzyć, że wszystkie były w sobotę :c) to proponujemy zrobienie domówki. Chyba nie ma niczego lepszego niż zabawa we własnym towarzystwie przy akompaniamencie dobrej rockowej muzyki. Możecie do tego dodać jakieś atrakcje, np. przebieranie się za ulubionych piosenkarzy.


4. Żarełko

Ostatki to nie tylko pijaństwo i zabawa. To też jedzenie. A nawet dużooo jedzenia. Sugerujemy znalezienie jakiejś fajnej knajpki z dobrym papu i spędzenie w niej miłych chwil. Tylko z jakimś umiarem, żeby Was brzuszki nie bolały.


5. Home, Sweet Home

Prawda jest taka, że żaden fan rocka nie zostanie ograniczony przez jakieś dziwne wymysły. Dlatego nie ma co panikować. W środę też będzie dobry dzień na zabawę i imprezowanie. Więc jeżeli nie macie ochoty na zabawę we wtorek to polecamy zostać w domu, włączyć Rock Radio i odpocząć.

SŁUCHAJ ROCK RADIA